Emek SoloMt2 Fetih: Orta Emek, TL Ödülleri ve Efsane Boss Savaşlarıyla Heyecan!

SoloMt2 Fetih
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
1
Başlangıç
105
Bitiş
7 Tem 2023
Açılış Tarihi
Discord
Discord Davet Bağlantısı

meric

Administrator
SoloMt2 Fetih, 1-105 Newschool yapısıyla dikkat çeken bir Metin2 özel sunucusudur. Simya, Lycan, Edit ve Kuşak gibi özellikleri bulunmamaktadır. TL ödüllü bireysel ve lonca turnuvaları ile oyunculara rekabet ve ödül motivasyonu sağlanmaktadır. Gelişmiş sistemler, düzenlenmiş mühür ve metin katları, zindan geri dönüş sistemi gibi özellikler sunarak oyunculara zengin bir oyun deneyimi vaat eder. Hızlı ve kaçmayan efsun botu, offline shop ve lonca sistemleri gibi pratik özellikler de oyuncu dostu bir ortam oluşturur. Farm yapma keyfini hem metinlerde hem de bosslarda yaşatan bu orta emek sunucu, oyunculara eğlenceli ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı amaçlar. Detaylı tanıtım için sunucu websitesini ziyaret etmeyi unutmamanız önerilir.

SoloMt2 Fetih Sunucusu Tanıtımı:
  1. Oyun Yapısı:
    • 1-105 seviyelerini kapsayan Newschool yapısı ile dengeli ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunar.
    • Simya, Lycan, Edit ve Kuşak gibi özellikler sunulmaz, orijinal bir deneyim sunar.
  2. Turnuvalar ve Ödüller:
    • TL ödüllü Bireysel ve Lonca Turnuvaları ile rekabetçi bir ortam oluşturur.
  3. Genel Sistemler ve Etkinlikler:
    • Çevrimdışı Pazar, Ticaret Camı ve Savaş Bölgesi gibi genel sistemlerle oyun içi etkileşimi artırır.
    • Çeşitli etkinlikler arasında Futbol Topu, Ay Işığı, Üç Yol Savaşı gibi zengin içerikler sunar.
  4. Diğer Özellikler:
    • Betalı Efsun Botu, Razador, Nemere, Meley gibi zorlu boss savaşları ile heyecanlı bir oyun sunar.
  5. Sistem Optimizasyonu:
    • Düzenlenmiş Mühür ve Metin Katları ile oyun içi sistemi optimize eder.
    • Hızlı ve kaçmayan Efsun Botu (Game Taraflı) ile oyunculara avantajlı bir deneyim sunar.
  6. Lonca ve Ticaret Sistemleri:
    • Offline Shop ve Lonca Sistemleri ile sosyal etkileşimi güçlendirir.
  7. Detaylı Oyun Tanıtımı:
    • Oyunun detaylı tanıtımı için resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmamaları önerilir.
  8. Orta Emek Yapısı:
    • 1-105 level orta emek yapısı ile oyunculara uzun soluklu bir oyun deneyimi sunar.
    • Metin ve boss farmı ile çeşitli oyun içi aktivitelerle oyuncuların sıkılmadan eğlenmelerini sağlar.
  9. Üretim ve Nesne Sistemi:
    • Üretim nesnelerinde abartıya kaçılmadan, sadeliği koruyarak gerekli nesnelerin üretimlerini aktif hale getirir.
  10. Metin2 PvP Server Atmosferi:
    • Metin2 PvP server atmosferine katılın, heyecanı yaşayın!
Bu maddeler, SoloMt2 Fetih sunucusunun temel özelliklerini ve oyun yapısını detaylı bir şekilde tanımlar.

Sistemler

1. K Envanter
  2. Hızlı Eşya Sat/Sil Sistemi
  3. Moblardan Düşenleri Görme Sistemi
  4. Ticaret Camı Sistemi
  5. Kostüm ve Pet Sistemi
  6. Engelsiz Örümcek Zindanı
  7. Catacomb Geri Dönüş Sistemi
  8. Lonca Savaşı Çit Sistemi
  9. Lonca Savaş Davet Ekranı
  10. Sandık Aynası Sistemi
  11. Boss Takip Sistemi