VS REBEL2: 104-105 Seviye Aralığında Başlayan Yepyeni Bir Macera!

Rebel2Allstar
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
104
Başlangıç
105
Bitiş
15 Ara 2023
Açılış Tarihi
Discord
Discord Davet Bağlantısı

lady

Administrator
Yönetici
104 Level Başlangıç, 105 Level Bitiş: REBEL2, heyecan dolu bir başlangıç sunar ve 105. seviyeye ulaşana kadar sizi birbirinden zorlu görevlerle meşgul eder.
Tek Tık Biyolog Sistemi: Oyun içindeki biyolog işlemleri tek tıkla halledilebilir, bu da oyun içi deneyiminizi kolaylaştırır.
Hafif Farm: Oyun içindeki farm süreci hafifletilmiş, böylece oyuncular daha hızlı bir şekilde güçlenebilirler.
Kadim Efsun Sistemi: Ekipmanlarınızı güçlendirmek için özel bir kadim efsun sistemi bulunur.
Hızlı Statü Sistemi: Karakterinizin statülerini hızlı bir şekilde düzenleyin, stratejinizi anında değiştirin.
Sandık Aynası Sistemi: Sandık içeriğinizi hızlıca kontrol edin ve organize edin.
Uzaktan Market: Oyuncular, her yerden uzaktan market özelliği sayesinde alışveriş yapabilirler.
Oto Toplama Sistemi: Otomatik toplama sistemi ile oyunun keyfini çıkarın.
Official Özel Kule Sistemi: 7. kattan başlayarak, zorlu kule görevleri ve ödüller sizi bekliyor.
Official Kapmalı Mavi Ejder Sistemi: Sürükleyici bir ejderha deneyimi için özel bir kapmalı mavi ejder sistemi.
Gelişmiş Oyun Seçenekleri: Oyunculara geniş bir oyun seçenekleri yelpazesi sunar, bu da her oyun seansının farklı ve heyecan verici olmasını sağlar.
Official Kanat Sistemi: Karakterinizi gökyüzüne taşıyan şık kanatlarla özelleştirin.
Oto Toplama Sistemi: Otomatik toplama sistemi ile kaynakları daha hızlı bir şekilde toplayın.
Hava Durumu Seçenekleri: Oyun içindeki hava durumu seçenekleri, atmosferi daha da zenginleştirir.
Özelliksiz Silah Evrim Sistemi: Ekipmanlarınızı geliştirirken özellikleri koruyun.
Official Pvm Pet Sistemi: Kendi savaş dostunuzu yaratın ve savaşlarda yanınızda savaşın.
Yeni Silah Fişi ve Kostümler: Karakterinizi güncel tutmak için her zaman yeni silah fişleri ve kostümler eklenir.
30 Dakikada Bir Çölde Kırmızı Ejder: Zorlu bir mücadele ve yüksek ödüller için 30 dakikada bir çölde kırmızı ejder sizi bekliyor.
Sorunsuz Lonca Arenası: Lonca savaşlarındaki heyecanı en üst düzeye çıkarın.
Lonca Savaş İstatistik Sistemi: Lonca savaşlarını daha rekabetçi hale getirmek için özel bir istatistik sistemi.
Lonca Ajan Sistemi: Loncanızı güçlendirmek için özel ajanlar görevlendirin.
Lonca Sıralama Sistemi: Loncanızın gücünü bütün servera gösterin.
Anime Silah Fişleri: Karakterinizin görünümünü anime temalı silah fişleri ile özelleştirin.
Bireysel Razadör ve Nemere Sistemi: Bireysel olarak bu epik yaratıklarla savaşın ve özel ödüller kazanın.
Oyun İçi Ep Düşürme Sistemi: Epik eşyaları oyun içinde düşürerek değerli ödüller kazanın.
15.000 TL Ödül Havuzu: Oyun içi başarılarınız için büyük ödüller kazanma şansı sizi bekliyor.
REBEL2, sizi bekleyen bu heyecan verici özelliklerle dolu bir dünyada, efsanevi bir serüvene davet ediyor. Hemen katılın ve epik maceraya adım atın!

Sistemler

1. Kostüm ve Pet Sistemi
  2. Biyolog Sistemi
  3. Gelişmiş Oyun Seçenekleri
Geri