Emek Metin2Time 2023: Orta Emek, Bol Dönüşüm, 4 Ağustos'ta Başlıyor!

Metin2Time
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
75
Başlangıç
250
Bitiş
4 Ağu 2023
Açılış Tarihi
Discord
Discord Davet Bağlantısı

meric

Administrator
"Metin2Time 2023, 4 Ağustos'ta kapılarını açıyor! Orta emek yapısı ve bol dönüşümlü oyun deneyimiyle öne çıkan bu server, 75-250 seviye aralığında uzun soluklu bir macera sunuyor. Evrimli son dönüşüm sistemi, yüksek başlangıç damagesi ve hile engelleme sistemi, oyunculara adil bir rekabet ortamı sunuyor. Özel içerikler arasında offline pazar, sınırsız T(Yang) sistemi, yeni tip item ve skill boyama sistemleri bulunuyor. Haftada bir çölde çıkan özel boss etkinliği, haftalık turnuvalar, eşsiz detaylar ve geleneksel öğelerden arındırılmış yapısıyla Metin2Time 2023, farklı ve heyecan dolu bir Metin2 deneyimi vadediyor. Ön kayıt yapan herkese ise 3 günlük yüzük kostüm ve başlık hediye ediliyor."

Metin2Time 2023: Bol Dönüşümlü, Orta Emek ve Özel İçeriklerle Dolu!

• Başlangıç ve Bitiş Seviyeleri: 75-250 seviye aralığıyla uzun soluklu bir deneyim.
  • Evrimli Son Dönüşüm Sistemi: Gelişmiş dönüşüm seçenekleri ve özel görüntüler.
  • Yüksek Başlangıç Damagesi: +15K ile güçlü bir başlangıç.
  • Hile Engelleme ve Güvenlik Sistemi: Svside PLUS ile %100 hile engeli.
  • Yenilikçi İçerikler: Offline pazar, sınırsız T(Yang) sistemi, item yansıtma ve daha fazlası.
  • Eğlenceli Aktiviteler: Dice zar oyunu, uzaktan ticaret, kristal dungeon, ödüllü turnuvalar.
  • Özel İçerikler: Metin2 Time'a özel zırh ve silah dönüşümleri, kostüm parlatma sistemi.
  • Sorunsuz Oyun Deneyimi: %100 editsiz, %100 bugsuz, %100 sorunsuz bir server.
  • Haftalık Etkinlikler: Lonca ve Vs turnuvaları, unique metin ve boss mapları.
  • Eşsiz Detaylar: Her gün 22:00'da Big Boss etkinliği, özel zindan ve haritalar.
  • Geleneksel Yok: Lycan, simya, kemer, kanat gibi geleneksel öğeler bulunmuyor.
  • Haftada Bir Çöl Boss Etkinliği: 3 saatte bir çölde çıkan özel kostüm ve EP kuponları.
  • Ön Kayıt Hediyeleri: Kayıt olan herkese 3 günlük yüzük kostüm ve başlık hediye!
Metin2Time 2023, özgün içerikleri ve sürükleyici oyun yapısıyla dikkat çekiyor. Detaylı bilgiler ve katılım için metin2time.org'u ziyaret edin

Sistemler

1. K Envanter
  2. Çevrimdışı Pazar!
  3. Catacomb Geri Dönüş Sistemi
  4. Biyolog Sistemi
  5. Lonca Savaşı Ölme Öldürme İstatistik
  6. Lonca Setli Setsiz Savaş
  7. Gelişmiş Oyun Seçenekleri
  8. Ticaret Ekranı
Geri