Metin2 Bilgenin Masalları Etkinliği

Etkinlik Hakkında Bilgi​

• Bu etkinlik Boss ve metin temellidir, her ikisi de etkinlik sırasında ortaya çıkacaktır. Hayatta kalmanın en zor kısmı da budur. Harita ve kanal etkinlik başladıktan sonra duyurulacaktır.

Etkinliğin Hikaye Konusu​

• Köyümüzün bilge adamlarının bize o tuhaf hikâyeyi anlattığı o günleri hâlâ dün gibi hatırlıyorum.
    Gelecek bir günün fantastik ve gerçeküstü hikayesi: Tüm unsurların değişeceği, şu ana kadar kurulan dengenin kozmik bir olaya, daha önce görülmemiş bir olaya dönüşeceği bir gün. "Çocuklar için hikayeler" dedim kendi kendime, "onları uyutmak için." ve her zaman bunun böyle olduğunu, başka türlü olamayacağını düşündüm.

Şimdiye kadar!

Bilgelerimiz bize zamanın sonbahar olacağını söylemişti. HAYIR! Gerçekten de ... sonbaharın başlamasından birkaç hafta önce. İklim değişecekti. Herkes karanlığın, korkunç önsezilerin siyah bir pelerini gibi köylerinin üzerine çöktüğünü görecekti.

Sonra, yolumuza düşen gölgeler gibi, her yerde yenilmez canavarlar belirecekti. Her ülkede, cesur maceracılar iyinin kötülüğe karşı ebedi mücadelesinde meydan okunacaktı. Her yere gökten yağmur gibi taş yağardı; her köşeye, her yola. Bu lanetli kayalar tüm diyarlarda daha da fazla hasara ve yıkıma yol açacaktı. Bu tür olumsuzluklar karşısında sadece gerçek bir dava uğruna mücadele etmek yeterli olmayacak ve gerçek cesarete herkesin ihtiyacı olacaktır.

Ve şu anda garip bir şeyler oluyor, bu hikaye gerçeğe dönüşüyor, siz Metin oyuncularına sesleniyorum... tüm dikkatinizi bana verin!

Silahlarınızı hazırlayın. Kılıçlarınızı keskinleştirin. Kalkanlarınızı güçlendirin! Ben konuşurken, önceden bildirildiği gibi bu kehanet yaklaşıyor...

Olay Bölgesi​

• Bu Etkinliğin Olay Bölgesi Bulunmamaktadır.

İlgili Bilgi​

• Bu Etkinliğin Başka Bilgisi Yoktur.

Geri