Farm MarianMT2: Kadim Güçlerle Dolu, Efsanevi Bir Maceraya Hazır Mısınız?

MarianMt2
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
55
Başlangıç
120
Bitiş
1 Ara 2023
Açılış Tarihi
Discord
Discord Davet Bağlantısı

lady

Administrator
Yönetici
Marian MT2, cila sistemi, press sistemi, ve kadim efsun sistemi gibi benzersiz özelliklerle dolu, heyecan verici bir online rol yapma oyunudur.

Oyun Özellikleri:
1703102231781.png

• Cila Sistemi: Ekipmanlarınızı daha da güçlendirmek için kullanabileceğiniz bir cila sistemi. Eşyalarınıza özel cilalar ekleyerek karakterinizi özelleştirin ve savaşa hazır olun.
  • Press Sistemi: Stratejik savaşlarınızda daha fazla kontrol sağlamak için press sistemi. Düşmanlarınıza karşı etkili taktikler geliştirin ve savaş meydanında üstünlük kurun.
  • Kadim Efsun Sistemi: Oyunun derinliklerine inin ve karakterinize kadim güçler kazandırın. Kadim efsunlarla donatılmış ekipmanlarınızla, sıradışı yeteneklere sahip bir savaşçı olun.
  • Genel Sistemler Çevrimdışı Pazar: Ticaretinizi kolaylaştırmak için çevrimdışı pazar sistemini kullanın. İstediğiniz zaman ve yerde ticaret yapma özgürlüğü sizin elinizde.
  • 100 Milyonluk Stok: Zengin bir oyun dünyası ve büyük bir stok sizleri bekliyor. İhtiyacınız olan eşyaları bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
  • Global Ticaret Camı: Dünya çapında oyuncularla ticaret yapma imkanı sunan global ticaret camı. Nadir eşyaları takas edin ve zengin bir ticaret ağına katılın.
  • Global Pet Sistemi: Sadık dostlarınızla birlikte maceranızı paylaşın. Geniş bir pet koleksiyonu, sizi destekleyecek sadık yardımcılarla dolu.
  • Yüksek Hasar ve Boss Savaşları: 5x, 15x, 60x metin haritaları ve 30 yeni boss ile dolu bir dünya. Boss savaşlarına hazır olun ve efsanevi eşyaları ele geçirin.
  • Boss Çağırma ve Astrid Statü Sistemi: Boss savaşlarını daha da heyecanlı hale getirmek için boss çağırma özelliği ve Astrid Statü Sistemi ile öne çıkın.
  • Etkinlikler: Oyun deneyiminizi zenginleştiren çeşitli etkinliklerle dolu bir dünyada keşif yapın. 2x Metin Taşı Drop Eventi, 2x Boss Drop Eventi, Ayışığı Define Sandığı Eventi gibi etkinliklerle ödüllerinizi iki katına çıkarın.

Sistemler

1. Oto Eşya Toplama Sistemi
  2. Güçlü Binek Sistemi
  3. Çevrimdışı Pazar!
  4. Ticaret Camı Sistemi
  5. Kostüm ve Pet Sistemi
  6. Gelişmiş Oyun Seçenekleri
Geri