VS M2HİT: Hızlı Başlangıç, Özgün Kostümler ve Zengin Oyun Deneyimi!

M2hit
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
98
Başlangıç
99
Bitiş
5 Ocak 2024
Açılış Tarihi
Discord
Discord Davet Bağlantısı

lady

Administrator
Yönetici
M2HİT, Nesne Market özelliğine sahip, özgün ve özelliksiz kostümler sunan bir oyun platformudur. Oyunculara 98-99 oyun yapısıyla benzersiz bir deneyim sunar ve VSYE 5 dakikada hazır olma özelliği ile hızlı bir başlangıç imkanı tanır.
Nesne Market Özelliğiz Kostümler:
M2HİT, oyunculara çeşitli özelliksiz kostümler sunan özel bir Nesne Market sistemine sahiptir. Bu, oyuncuların karakterlerini istedikleri gibi özelleştirmelerine olanak tanır.
98-99 Oyun Yapısı: Oyun, klasik ve nostaljik bir deneyim sunmak amacıyla 98-99 oyun yapısıyla tasarlanmıştır, böylece oyuncular eski günleri yaşayabilirler.
VSYE 5 Dakikada Hazır Olma: Hızlı başlangıç için oyuncular, VSYE (Versus) moduna 5 dakikada hazır olabilir, böylece kısa sürede aksiyona dahil olabilirler.
Skillsleri Direk P Yapma: Oyuncular, yeteneklerini doğrudan P tuşu üzerinden kullanabilir, bu da oyun içi etkileşimi hızlandırır ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar.
Raıdcall Rank Sistemi: Oyuncular arasında rekabeti artırmak için Raıdcall rank sistemi kullanılır. Bu sistem, oyuncuların becerilerini ve sıralamalarını belirler.
Ünvan Sistemi: Oyuncular, kazandıkları başarılar ve sıralamalar doğrultusunda özel ünvanlar elde edebilir, bu da karakterlerini diğer oyunculardan ayırt etmelerine olanak tanır.
Gelişmiş Oyun Seçenekleri: M2HİT, oyunculara geniş bir oyun seçenekleri yelpazesi sunar, bu da her oyun seansının farklı ve heyecan verici olmasını sağlar.
Kadim Efsun Sistemi: Oyun içindeki ekipmanları güçlendirmek için özel bir kadim efsun sistemi bulunur, bu da stratejik oyun unsurlarını artırır.
Biyolog Tek Tık: Biyolog etkileşimleri tek tık ile gerçekleştirilebilir, bu da oyun içindeki gelişmeleri hızlandırır ve kullanıcı dostu bir deneyim sunar.
Lonca Toplantı Sistemi: Lonca içi iletişimi güçlendirmek için özel bir lonca toplantı sistemi bulunur.
Bol TL Ödüllü Turnuvalar: Oyuncular, katıldıkları turnuvalar aracılığıyla bol miktarda TL ödülü kazanma şansına sahiptir.
Çok Fazla Set Kostümleri: Geniş bir set kostümü koleksiyonu, oyunculara karakterlerini istedikleri gibi kişiselleştirme imkanı sunar.
Gelişmiş Lonca Sistemleri: Loncalar arası rekabeti artırmak için gelişmiş lonca sistemleri ve özellikleri bulunur.
Tek Tık Cevher Ekleme: Ekonomiyi kolaylaştırmak adına tek tık ile cevher ekleyebilme özelliği bulunur.
Ronark Sistemi ve 4 Taş Sistemi: Oyun içinde stratejik boyutu güçlendirmek için Ronark ve 4 taş sistemleri kullanılır.
Hızlı Statü: Oyuncular, hızlı bir şekilde statülerini geliştirebilir, bu da karakterlerini daha hızlı bir şekilde güçlendirmelerine olanak tanır.
Gelişmiş Derece Sistemi: Oyuncular, gelişmiş derece sistemi sayesinde oyun içindeki ilerlemelerini daha ayrıntılı bir şekilde takip edebilirler.
Grup Kutsama Sistemi ve Gelişmiş Ünvanlar: Sosyal etkileşimi artırmak için grup kutsama sistemi ve özel ünvanlar bulunur.
Çeşitli Kostüm Seçenekleri: Oyuncular, istedikleri tarzda kostüm elde etmek için farm yapma veya kostümsüz VS atma gibi çeşitli seçeneklere sahiptir.
M2HİT, sunduğu geniş özellikleriyle oyunculara zengin ve çeşitli bir oyun deneyimi sunar, aynı zamanda stratejik ve sosyal unsurları da güçlendirir.

Sistemler

1. Çevrimdışı Pazar!
  2. Kostüm ve Pet Sistemi
  3. Biyolog Sistemi
  4. Gelişmiş Oyun Seçenekleri
Geri