Emek KoasMt2: Kadim Efsunlar ve 2008-2010 Emek Yapısıyla Dolu, Koasmt2 Ailesinin Adresi

KoasMt2
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
1
Başlangıç
99
Bitiş
9 Ara 2023
Açılış Tarihi
Discord
Discord Davet Bağlantısı

lady

Administrator
Yönetici
Koas Metin2: 1-99 Emek Oyun Yapısıyla Koasmt2 Ailesinde Unutulmaz Bir Maceraya Hazır Mısınız?

Koas Metin2, 2008-2010 tipi emek yapısıyla nostaljik bir deneyim sunan Koasmt2 Ailesinin eşsiz bir üyesidir. İşte bu oyunun benzersiz özelliklerinden bazıları:

1. Kadim Efsun Sistemi: Karakterinize güç katan eşsiz kadim efsunlarla donatılın.

2. Kule ve Boss Farmlı: Zorlu kuleler ve epik boss mücadeleleriyle dolu bir dünyada heyecan dolu anlar yaşayın.

3. Tılsım, Simya, Kuşak, Auro, Pet, Yardımcı Şaman, Kanat, Lycan Yok!: Oyunu temiz ve sade bir deneyimle yaşayın, karmaşık özelliklere veda edin.

4. Günlük Düzenli Etkinlikler: Her gün düzenlenen çeşitli etkinliklerle ödüller kazanma şansını yakalayın.

5. Battlepass Sistemi: Zorlu görevleri tamamlayarak özel ödüller kazanabileceğiniz Battlepass sistemi.

6. Rütbe Sistemi: Oyuncular arasında yüksek rütbeye ulaşmak için mücadele edin ve tanınan bir savaşçı olun.

7. Ünvan Sistemi: Karakterinize özel unvanlar kazanarak diğer oyuncular arasında kendinizi öne çıkarın.

8. Efsun Botu: Efsunlarınızı optimize etmek için kullanabileceğiniz pratik bir efsun botu.

9. Sandık Önizleme Sistemi: Sandıklardan çıkacak öğeleri önceden görüntüleyerek istediğiniz eşyaları seçme şansı.

10. Lonca Sıralama Sistemi: Loncanızı en üst sıralara taşıyarak prestij kazanın.

11. Ticaret Camı Sistemi: Güvenli bir ticaret ortamında işlem yapabilme olanağı.

12. Hızlı Biyolog ve Statü Sistemi: Hızlı biyolog ve statü ayarı ile zaman kaybetmeden karakterinizi yönetme kolaylığı.

Koasmt2, emek serverin adresi olarak adlandırılır ve oyuncularına tat alacakları unutulmaz bir oyun deneyimi sunar. Hazır mısınız, maceraya katılmak için

Sistemler

1. Ticaret Camı Sistemi
  2. Biyolog Sistemi
Geri