Emek Hudut2: Adil Rekabet, Zor Emek ve Heyecan Dolu 1-99 Seviye Serüveni

Hudut2
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
1
Başlangıç
99
Bitiş
22 Ara 2023
Açılış Tarihi
Discord
Discord Davet Bağlantısı

lady

Administrator
Yönetici
"Hudut2", oyunseverlere eşsiz bir deneyim sunan ve 1-99 seviye aralığındaki serüveniyle ön plana çıkan bir MMORPG sunucusudur. Pay-to-Win unsurlarından uzaklaşıp oyunculara adil bir rekabet ortamı sunan bu özel oyun tarzı, birçok ilgi çekici özelliği içeriyor:

1. Zor Emek Yapısı: Oyuncuların karakterlerini güçlendirebilmek için emek vermeleri gereken bir zorluk seviyesi.

2. Kademeli Oyun Yapısı: Seviye 1-99 aralığında geçen oldschool bir deneyim, oyunculara adım adım bir gelişim sağlar.

3. Dengeli Drop Oranları: Oyun içi eşyaların düşme oranları dengeli bir şekilde ayarlanmıştır.

4. At Madalyonu Sistemi: Özel bir madalyon sistemi, oyunculara benzersiz yetenekler kazandırır.

5. Optimizasyon ve Lagsız Oyun: Mükemmel optimizasyon sayesinde oyuncular, sorunsuz ve lag yaşamadan oyunlarının keyfini çıkarabilirler.

6. Kostüm-Sımya-Kuşak Yok: Oyun içinde karakterin görünümünü etkileyen ögeler bulunmamaktadır.

7. Otomatik Toplama Sistemi: Oyuncular, düşen eşyaları otomatik olarak toplama özelliğinden faydalanabilirler.

8. Otomatik Sil-Sat Sistemi: Oyuncular, otomatik olarak eşyalarını satabilir, ticaret yapabilirler.

9. Kaldığın Yerden Devam Et: Oyuncular, oyundan çıktıktan sonra kaldıkları yerden devam edebilirler.

10. Offline Shop Sistemi: Oyuncular, çevrimdışıyken bile mağazalarını açık bırakabilir ve ticaret yapabilirler.

11. Uzaktan Biyolog Sistemi: Uzaktan biyolog hizmeti sayesinde oyuncular, belirli bölgelerdeki canavarları yok edebilirler.

12. Yeni Pasif Beceriler: Oyuncular, karakterlerine yeni pasif beceriler ekleyerek stratejilerini geliştirebilirler.

13. Sorunsuz Hızlı CH Sistemi: Karakter ekranları hızlı ve sorunsuz bir şekilde erişilebilir.

14. Pazar, Ticaret Geçmişi Sistemi: Oyuncular, pazarda alım satım yaparken geçmişlerini takip edebilirler.

15. Lonca Yardımcı Sistemleri: Loncalar arası etkileşimi artıran özel yardımcı sistemler.

16. Bireysel Turnuvalar: Oyuncular arasında düzenlenen bireysel turnuvalar, rekabeti teşvik eder.

17. Yüksek Ödül Havuzu: Turnuvalar ve etkinliklerde kazanılan ödüller, oyunculara yüksek ödül havuzları sunar

Sistemler

1. Çevrimdışı Pazar!
  2. Ticaret Camı Sistemi
  3. Pazar ve Ticaret Geçmişi Sistemi
  4. Gelişmiş Oyun Seçenekleri
Geri