Emek Eslant2 | Zorlu Yolda Yükselen Efsane - Yepyeni Bir Macera Sizi Bekliyor! |

Eslant2
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
1
Başlangıç
99
Bitiş
1 Ara 2023
Açılış Tarihi

lady

Administrator
Yönetici
  • 99 Seviye Aralığı: Maceranı zirveye taşıman için 99 seviyeye kadar yükselebileceğin bir dünya seni bekliyor!
  • 25.000 TL Toplam Ödül Havuzu: Yeteneklerini sergile, lider ol, kazan ve büyük ödüllerin tadını çıkar!
  • Eğlenceli Metin FARM: Oyun içinde bol metin farmıyla dolu, keyifli bir dünya seni bekliyor.
  • Yeni Pazar Sistemi: Ticaretin yeniden tanımlandı! Yepyeni bir pazar sistemiyle ekonomi senin kontrolünde.
  • WS & Lonca & Event & Etkinlik Sistemleri: Sıkıcı anlara son! Ws, lonca, etkinlik ve daha fazlasıyla dolu bir dünya seni bekliyor.
  • Boss Damage & Drop Bilgi Sistemi: Efsanevi eşyalar için savaş, her düşman bir fırsat!
  • Yeni Catacomb & Kule Sistemi: Keşfet, kazan, yüksel! Yepyeni catacomb ve kule sistemleri seni bekliyor.
  • Yeni Ticaret Camı Sistemi: Ticaretin yeni yüzü! Yenilikçi ticaret camı sistemiyle zenginlik senin ellerinde.
  • Orta Emek Yapı: Zorlu, ancak adil bir dünya. Orta emekle yoğrulmuş bir deneyim seni bekliyor.
  • Tüm Zindanlara Geri Dönüş Sistemi: Kaçırılan fırsatlar yok! Her zindana geri dönüş sistemiyle kolay erişim.
  • Gelişmiş Ronark Arenası: Yeteneklerini sergilemek için gelişmiş bir platform seni bekliyor.
  • Yeni Korumalı Mavi Ejderha Önü: Güvenliği ön planda! Yepyeni korumalı mavi ejderha önü seni bekliyor.
  • Lycan Yok! Simya Yok! Kuşak Yok! Saçma Sistemler Yok! Saf bir deneyim için gereksiz özelliklere veda et.
  • Muho, Çelik, BK, Ruhtaşı Düşürmeli Server: Sıradışı savaşlar için eşsiz bir dünya seni bekliyor.
  • Grup Kutsama Sistemi: Birlikte güçlü, birlikte zafer! Grup kutsama sistemiyle güç bir arada.
  • Süresiz Biyolog Sistemi: Sonsuz hayat! Biyolog sistemiyle hiç bitmeyen bir deneyim seni bekliyor.
  • Kostüm Efsunlama Yok: Gerçek kahramanlar sadelikle parlar. Kostüm efsunlama yok!
  • 7/24 Canlı Destek Sistemi: Soruların mı var? Biz buradayız! 7/24 canlı destek sistemiyle her zaman yardım hazır.
  • Her Hafta Ödüllü Turnuvalar: Yeteneklerini kanıtla, ödüllerin tadını çıkar! Her hafta düzenlenen turnuvalar seni bekliyor.
  • Süresiz Şebnem Sistemi: Hiç bitmeyen şans! Süresiz şebnem sistemiyle efsanevi eşyalar seni bekliyor.
  • Toplu İtem Sil/Sat Sistemi: Kolay yönetim, hızlı ticaret! Toplu item sil/sat sistemiyle işlerini kolaylaştır.
  • M1 Başlangıç Skillleri: Temelden yükseleceksin! M1 başlangıç skilleriyle epik bir başlangıç seni bekliyor.
  • Uzaktan Biyolog Sistemi: Biyolog ol, dünyayı iyileştir! Uzaktan biyolog sistemiyle eşsiz bir deneyim seni bekliyor.
  • Geliştirilmiş Efsun Botu: Efsunlar senin kontrolünde! Geliştirilmiş efsun botuyla daha fazla güç senin ellerinde.

Sistemler

1. Çevrimdışı Pazar!
  2. Ticaret Camı Sistemi
  3. Çift CH Ejderha Odası
  4. Catacomb Geri Dönüş Sistemi
  5. Pazar ve Ticaret Geçmişi Sistemi
  6. Gelişmiş Oyun Seçenekleri
Geri