Emek Bulut Mt2: Efsanevi Maceranın Kapıları Açılıyor!

BulutMt2
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
1
Başlangıç
99
Bitiş
24 Ağu 2023
Açılış Tarihi

meric

Administrator
Bulut Mt2, özenle hazırlanmış bir MMORPG oyun sunucusudur. Vardiyalı GM sistemi ile sürekli destek sunarken, otomatik etkinlikleri ve dolunay madalyon düşürme özelliği ile oyunculara dinamik bir oyun deneyimi sunar. Hızlı ve otomatik eşya toplama, statü düzenleme gibi pratik özelliklerle oynanışı hızlandırırken, kadim efsunlar, grup kutsama ve kaos metin taşı sistemleri gibi özelliklerle de içeriği zenginleştirir. Ayrıca, ödüllü ilk 99 seviye yarışması ve süresiz başlangıç eşyalarıyla oyuncuları ödüllendirir.

• Emek Server ve Vardiyalı GM Sistemi: Oyuncular, vardiyalı GM sistemi ile her zaman bir muhatap bulabilecekleri bir ortamda bulunacaklar.
  • Ödüllü Level Yarışması: İlk 99 seviyeyi geçen oyuncular arasında düzenlenen yarışmada birinciye 300TL, ikinciye 200TL ve üçüncüye 100TL ödül verilmektedir.
  • Otomatik Event Sistemi: 1-99 seviye aralığında otomatik olarak düzenlenen etkinliklerle oyuncuların oyun içindeki deneyimleri artırılmaktadır.
  • Dolunay Madalyon Düşürme: Oyuncular, özel etkinliklerde dolunay madalyonları kazanabilirler.
  • Uzaktan Market Sistemi: Ticaret yapmayı kolaylaştıran uzaktan market özelliği.
  • Hızlı ve Otomatik Eşya Toplama Sistemi: Oyuncular, hızlı bir şekilde çevrelerindeki eşyaları toplayabilirler.
  • Hızlı Statü Sistemi: Karakterlerin statülerini hızlı bir şekilde düzenleme imkanı.
  • Hızlı Biyolog Sistemi: Biyolog etkinliklerini hızlı bir şekilde tamamlama olanağı.
  • Ticaret Camı Sistemi: Ticaretin daha etkili bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlayan sistem.
  • Mob Target Sistemi: Mob hedefleme sistemini içeren özellik.
  • Kadim Efsun Sistemi: Özel kadim efsun seçenekleri sunan bir sistem.
  • Grup Kutsama Sistemi: Oyuncular arasında grup kutsama imkanı.
  • Otomatik Etkinlik Sistemi: Oyun içinde otomatik olarak gerçekleşen etkinlikler.
  • Fırsatı Yakala Sistemi: Özel fırsatları değerlendirme olanağı.
  • Kaos Metin Taşı Sistemi: Kaos metin taşlarını kullanma imkanı.
  • Bireyseller İçin Savaş Arenası: Bireysel savaş etkinlikleri düzenlenen arena.
  • Süresiz Başlangıç Eşyaları: Oyunculara verilen süresiz başlangıç eşyaları.
  • Dalış Offline Shop Sistemi: Oyuncuların çevrimdışıyken mağaza açma özelliği.
  • Sorunsuz Efsun Botu Sistemi: Efsunları otomatik olarak kullanma özelliği.
  • Hızlı Kanal Değiştirme Sistemi: Oyuncuların hızlıca kanal değiştirmelerine olanak tanıyan sistem.
  • Hızlı İtem Sil-Sat Sistemi: İtemleri hızlı bir şekilde satma ve silme özelliği.
  • Hızlı BK ve Ruh Taşı Sistemi: BK ve ruh taşlarını hızlı bir şekilde kullanma olanağı.
  • Sandık Aynası Sistemi: Sandık içeriklerini görme ve yönetme özelliği.
  • Hızlı Sandık Açma Sistemi: Oyuncuların hızlı bir şekilde sandık açmalarına olanak sağlayan sistem.
  • Kadim Efsun Küresi Sistemi: Özel kadim efsun küreleri.
  • POV Kamera Modu Sistemi: Oyun içinde POV kamera modunu kullanma özelliği.
  • Özel Nesne Market Sistemi: Oyuncular arasında özel nesne alım-satımını sağlayan sistem.
  • Anti Exp Sistemi: Denetimli EXP kazanım sistemi.
  • Kule Geri Dönüş Sistemi: Kule etkinliklerinde geri dönüş imkanı.
  • Official Zindanlar: Resmi zindanlar ve içerdikleri özel içerikler.

Sistemler

1. K Envanter
  2. Grup Kutsama Sistemi
  3. Ticaret Camı Sistemi
  4. Kostüm ve Pet Sistemi
  5. Engelsiz Örümcek Zindanı
  6. Catacomb Geri Dönüş Sistemi
  7. Biyolog Sistemi
  8. Lonca Setli Setsiz Savaş
  9. Sandık Aynası Sistemi
  10. İtem Önizleme Sistemi
  11. Envanter Yanı Hızlı Menü Sistemi