Emek 1-99 Efsane Geri Dönüş: P2W Karşıtı, Kostüm Yok, 22 Aralık'ta Başlıyor!

Hudut2
Server Adı
Web Sitesi
Server Web Sitesi
1
Başlangıç
99
Bitiş
22 Ara 2023
Açılış Tarihi
Discord
Discord Davet Bağlantısı

lady

Administrator
Yönetici
Metin2'nin Yeniden Tanımlanan Zor Emek Dünyasına Hoş Geldiniz!

Savaşçıların ve cesur maceraperestlerin buluşma noktası olan serverımızda, gerçek bir zor emek deneyimine hazır olun. Kademeli oyun yapısı, her an meydan okuma hissiyatını tattırırken, P2W olmayan yapısıyla adil bir rekabet ortamı sunuyoruz.

Ödüller ve Meydan Okuma:Yüksek ödül havuzu, her başarıya değer bir ödül sunarak sizi motive edecek. Meydan okuma sistemi, yeteneklerinizi sınayan özel görevlerle dolu, unutulmaz anlar yaşamanıza olanak tanıyor.

Farmda Adalet:Multi farm engeli ile adil bir oyun ortamı sağlıyor, herkesin emeğinin karşılığını almasını sağlıyoruz. Dengeli drop oranları, değerli eşyaların kazanılmasını ödüllendirirken, oyuncular arasındaki dengeyi koruyor.

Teknolojik İlerleme:Sorunsuz hızlı ch sistemi ve lagsız oyun deneyimi, teknolojik altyapımızın bir göstergesidir. Optimizasyon, her an keyifli bir oyun sunmayı amaçlar.

Lonca Yardımları ve Sistemi:Lonca yardımcı sistemleri ile oyuncular arasındaki dayanışmayı güçlendiriyoruz. Birlikte zaferlere yürüyebileceğiniz dostluklar kurmak için lonca sistemi sizleri bekliyor.

Kostüm ve Eşya Sistemi:Kostüm, simya, kuşak gibi gereksiz karmaşıklıklar yerine, otomatik eşya sil-sat sistemi ile oyuncuların daha fazla keyif almasını sağlıyoruz. Oyuncuların gerçek değeri yüksek kaliteli ekipmanlara odaklanmalarını destekliyoruz.

Metin2'nin bu özel dünyasında, unutulmaz bir macera ve huzur dolu bir zor emek sizi bekliyor. Hemen aramıza katılın, efsane bir serüvene adım atın!

Sistemler

1. Hızlı Eşya Sat/Sil Sistemi
  2. Moblardan Düşenleri Görme Sistemi
  3. Oto Eşya Toplama Sistemi
  4. Çevrimdışı Pazar!
  5. Biyolog Sistemi
  6. Pazar ve Ticaret Geçmişi Sistemi
  7. Gelişmiş Oyun Seçenekleri
  8. Ticaret Ekranı
Geri